Plastová okna

Naši firma je regionálním zastoupením ČESKÉHO výrobce plastových oken a dveří z vysoce kvalitního německého  profilového systému GEALAN  ten patří mezi přední špičkové výrobce profilů pro výrobu oken.

plastové okno řez gealan S8000IQ      Okenní profily GEALAN  po desítkách let užívání prokazují svojí barevnou stálost a stabilitu materiálu. Důsledkem speciálního uspořádání komor prokazuje okenní profil výborné tepelně izolační vlastnosti. Četné přepážky a stavební hloubka 74 mm a 83 mm, profil stabilizují a také zlepšují pevnost rohových svárů. V základní nabídce nabízíme 19 dekorů jednostranné i oboustranné imitace dřeva a probarvené acrylcolorové profily do hloubky 0,5 mm dle vzorkovníku RAL.

Okna jsou vyráběna v 4 a 6 KOMOROVÉM provedení. 

      Všechny výrobky jsou okovány špičkovým celoobvodovým kováním, které má výhody především v široké možnosti dodatečného seřízení, různých bezpečnostních stupních a hlavně v otočných uzávěrech, které umožňují snadnější ovládání a zvyšují životnost uzavíracích protikusů na rámu. Kování umožňuje tři druhy větrání / standartní, zimní a spárové/.

 

      Plastová okna jsou standardně zasklena izolačním dvojsklem DITERM 4 - 16 - 4PT. U= 1,1 W/mK, čímž dosahují vynikající tepelně izolační vlastnosti a výrazné snížení rizika rosení vnitřních skel. Sklo v plastových oknech je zdarma plněno argonem.

 

FIRMA JE DRŽITELEM CERTIFIKÁTU ISO 9001

 

 

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Kontakt

RN OKNA Svídnická 515/2
181 00 Praha 8
mobil: 602 298 982
tel.: 252 545 226
Navratil@RNokna.cz