Sítě proti hmyzu

Nejjednodušší a nejefektivnější ochranou proti obtížnému hmyzu jsou okenní sítě. Jejich funkce je především praktická, ale s moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení i montáže nenáročné. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem. Vlákno nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Vyrábí se v šedé a černé barvě a na okně je téměř neviditelná.

 

Okenní pevná síť

Síť pevná s lemem.

Okenní síť pro plastová okna a eurookna. Síť je uchycena otočnými háčky za hranu oken.
Spojení profilů je provedeno pomocí vnitřních rohů.

Rám je vyroben z extrudovaného hliníku, který je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé a okru. Montáž sítě je možno provádět z interiéru za pomoci plechových otočných háčků.

 

 

  

 

 

Dvěřní síť

Dveřní sítě  jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu, který má šířku 50 mm. Spojení profilů je provedeno pomocí vnitřních rohů, kdy je vyloučeno zežloutnutí plastových  spojovacích rohů u bílých sítí.

Dveřní sítě jsou opatřeny samozavíracími panty, dále možnost přidat okopovou či středovou lištou.

Systém ( předpružených ) pantů zajistí bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník nastavuje sám. Kladem je i jednoduchá praktická demontáž, například  pro uschování sítě v zimním období.

Dokonalé těsnění sítě ve dveřích a výroba na míru, dokonale zabrání vniknutí hmyzu a spolehlivá konstrukce zajistí tuhost, pevnost a stabilní tvar celé dveřní sítě.

 

Barevné provedení:   

bílá, hnědá, okr

imitace dřeva

  •                   

 

 

 

 

 

Pro poptávku nás kontaktujte telefonicky nebo formulářem

   

Kontakt

RN OKNA Svídnická 515/2
181 00 Praha 8
mobil: 602 298 982
tel.: 252 545 226
Navratil@RNokna.cz